Reference

Tuto autoškolu můžu jenom doporučit! 🙂 cena je dobrá a hlavně pán je moc milej a dobře vše vysvětlí a btw. učebna je asi necelých 10 min od hl. nádraží! 🙂 na benešovce je asi jenom kancelář 🙂 takže kdo váhá rozhodně jděte do toho! 🙂
vloženo: 9. června 2013

V říjnu 2011 jsem absolvovala s panem Navrátilem několik kondičních jízd, abych se nebála vyjet na silnici (jelikož jsem po autoškole 12 let neseděla za volantem – neměla jsem k dispozici žádné auto několik let, a pak už jsem se bála). Pan Navrátil je mimořádně pohodový, vstřícný lektor; nepociťovala jsem žádný stres z toho, že jsem udělala nějakou chybu, ani obavy z nezvládnutí auta. Autíčko Suzuki se dobře řídilo. Během jízd jsme zopakovali i pravidla silničního provozu a zodpověděl mi všechny dotazy ohledně techniky řízení.
Pana Navrátila jsem doporučila pro kondiční jízdy i své kamarádce. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě příznivé ceny kondičních jízd.

Na letní prázdniny 2017 jsme si vybraly tuto autoškolu. Mohu jen jen doporučit. Způsob vedení a instrukce ze strany učitele p. Navrátila při cvičných jízdách nás dovedly ke splněnému snu. Máme řidičák.

Bára, Veronika a Nikol